Ortağımız olun

Ortağımız olun!

 • ‘1Ç’ satımı kolay, kaliteli, ofis programları dalında tanınmış bir şirket olup; iyi teknik desteğin yanı sıra ürünlerine %50'yi aşan indirimler de vermektedir.
 • Uygun işbirliği başlangıç koşulları.
 • Reklam desteğini biz sağlıyoruz: kurumunuzun ulusal medyada, büyük bilişim ve ticari fuarlarda tanıtımı ve yerel medyada vereceğiniz reklam masraflarınızın kısmen karşılanması.
 • Teknik Destek: reklam ve pazarlama malzemeleri, standart tanıtımlar, teknoloji ve veri dağıtımı, telefon ve e-mail yoluyla partnerlere teknik destek sağlanması, düzenli eğitim, mesleki uzmanlaşma eğitimi, düzenli bayi seminerleri.
 • Partnerler için şehirlerarası ürün nakliyesi, İnternet ve e-mail aracılığıyla elektronik sipariş sistemi.


Kolay ortaklık, Karlı işbirliği.

Değerli meslektaşlar!

Şayet kurumunuz:


 • • bilgisayar teknolojileri (bilgisayar ve yan ürünleri satışı, yazılım geliştirme ve/veya uygulama, sistem entegrasyonu, yerel ağ kurma v.b.) alanında faaliyet gösteriyorsa;
 • • toptan veya perakende yazılım ürünlerinin satışı yapıyorsa;
 • • teknik, bilgisayar, kitap ya da benzer türden mağazalarda satış noktalarına sahip ise;
 • • muhasebe (denetim, muhasebe kursları, vergi denetimi) alakalı faaliyetlerde bulunuyorsa;
 • • eğitim veren bir merkez konumunda ise ya da eğitim hizmetleri sunuyorsa
 • sizleri, ekonomi, iş ve evde kullanım amaçlı geliştirilen ve en popüler yazılım ürünleri arasında yer alan ürünlerimizin dağıtımında yer almaya davet ediyoruz..

TİCARİ KULLANIM AMAÇLI, SATIŞI KOLAY, UYGUN FİYATLI VE YÜKSEK KALİTEDEKİ ÜRÜNLERİMİZİ KUSURSUZ TEKNİK DESTEKLE BİRLİKTE SUNUYORUZ.


 • Sizlere, içlerinde gelecek vaat eden ‘1C: İşletme’ sistemine yönelik programlar da dahil olmak üzere bir çok çeşit ticari kullanım amaçlı yazılım ürünleri sunuyoruz.
 • ‘1C: işletme’ sistem bileşenleri hem ayrı ayrı hem de birlikte tek kullanıcılı ya da çok kullanıcılı ağ şeklinde de kullanılabilir. Bu programların çok kullanıcılı ağ versiyonları arasında istemci/sunucu modeline göre çalışan alternatifler de mevcut olup aynı zamanda silinen sistemlerin veritabanında otomatik olarak kopyalanmasına da imkan tanınmaktadır. Satışı yapılan sistemlerin konfigürasyonları hazır olarak kullanılabilir, bununla birlikte bu sistemlerin en büyük avantajlarından birisi de belirli kullanıcı gereksinimlerine göre adapte edilebilmesidir. ‘1Ç: işletme’ programının dış sistem bileşenlerinin tasarım teknolojisi ve bir çok farklı çözüm, bu programların diğer üreticilerin programlarıyla bütünleşmesine ve kontrol sistemlerine donanım, yazarkasa, barkot okuyucusu, manyetik kart okuyucusu, elektronik tartı v.b. gibi ekipmanların bağlanmasına imkan sağlamaktadır.
 • Resmi kullanıcılarımız e-mail, faks ya da aşağıdaki telefonlardan ücretsiz danışma hattımıza ulaşabilirler:
 • Bayilerimiz, teknik sorunla karşılaştıklarında yine aynı telefonlardan bakım ve teknik hizmet bölümümüze ulaşabilirler. Hattımız, cumartesi, pazar ve tatil günleri hariç her gün saat 9.30’tan 17.30’a kadar açıktır.

OFİS OTOMASYONU İÇİN GEREKLİ YAZILIM VE VERİTABANLARININ SATIŞINI YAPMAKTAYIZ.


 • Bayilerimiz ‘1Ç’ firması tarafından satılan tüm yazılımların tamamını önemli ıskonto oranlarıyla alabilirler. Lisanslı yazılım bayisi olarak çalışmaya başlayan ve müşterilerine kompleks hizmetler sunan firmalar için bu husus çok önemlidir.
 • ‘1Ç’ firması, önde gelen yabancı ve yerli firmaların faaliyetlerine yönelik temel yazılım programlarını kendi deposundan teslim etmeyi amaçlamaktadır. Bu dinamik piyasanın perspektiflerini titiz ve önyargısız bir biçimde takip etmeye önem vermekteyiz.

NASIL ORTAĞIMIZ OLABİLİRSİNİZ?


 • Bayilik sözleşmesinin imzalanması için ilk siparişte tarafların karşılıklı olarak üzerinde anlaştığı şekilde bayi, ‘1Ç’nin ürettiği , iş ve ticari kullanım amaçlı yazılım ürünlerinden en az 2 adet almalı, ve toplamı 300' TL'dir.. İlk bayi siparişini artık bayi fiyatlarına göre (%40 indirimle) yapabilirsiniz. Miktar arttıkça indirimler de artar: sipariş miktarı geçerli döviz kuruna göre 500’TL bulunca fiyat ‘sürekli iş ortağı’ sütununda belirlenecektir (‘1Ç’ ürünlerin de %45 indirim, aldığınız ‘1Ç’ yazılım ürünlerinin miktarı 100’u aştığı ya da bölgesel bayilik yapıldığı durumda - %50). Sözleşme imzalanmasından sonra ürünlerimizi her türlü miktarda dahi ıskontolu alabilirsiniz. İlk siparişin satış bölümü ile koordinasyon içinde yapılması gerekmektedir
 • "Sürekli iş ortağı" statüsü, ‘1Ç’ye karşı yerine getirilmemiş yükümlülükleri olmayan, içinde bulunduğumuz ya da geçen üç aylık donemde sipariş miktarı toplam en az 500 TL bulan firmalara verilmektedir. Bu statü, sattığımız tüm yazılım programlarını daha yüksek indirimle (fiyat listesinin üçüncü sütununa göre) almanıza imkan sağlamaktadır. 500 TL ödemeyi bir defada ödeme yapmanız zorunlu değildir: Üç aylık donemde bu toplama ulaşabilirsiniz, ancak yalnızca bu rakama ulaştığınız andan itibaren kolaylıklarınızdan faydalanabileceksiniz. Avantajlar gelecek üç aylık donemde de geçerli kalacaktır, fakat ortağımız donem bitmeden önce 500 TL siparişini doğrulamazsa bayi kategorisine geçer.
 • "1Ç distribütörü" statüsüne, bayi ağını kurma, en yüksek ıskontoyla ürün alma (fiyat listesinin dördüncü sütununa göre), aylık ürün kredisini alma gibi büyük avantajların yanı sıra ‘1Ç’ tarafından özel reklam desteği de sağlanmaktadır.
 • geleceği en parlak, en dinamik ortaklık tarzlarından birisi de "1С:Franchising"dir. '1Ç’ Franchising ağı; "1Ç:İşletme" yazılım sisteminin kaliteli bir şekilde dağıtımının, montajının, ayarlanmasının, uygulamasının ve de bakımının sağlanması amacıyla kurulmuştur. BDT ve Avrupa ülkelerinde, ‘1Ç: İşletme’ yazılımının kaliteli bir şekilde çalışması aşırı talep görmektedir ve, bu türden uygulamaların piyasa değerleri de sürekli artmaktadır. Bununla birlikte, ‘1Ç: Franchising’e katılım ücreti üç aylık dönem başına ancak 100 YTL, hatta bu donem içinde 50 yazılım setinden fazla alım yapan şirketler katılım ücreti vermek zorunda kalmayacaklardır. Franchising alan şirketin uzmanları ‘1Ç: İşletme’ sınavından geçmek zorundadırlar. Franchising alan şirketlerin sunduğu hizmetlerin reklamı ‘1C’ tarafından merkezi olarak yapılacaktır. Pratik uygulamada ‘1Ç’nin verdiği bilgi ve teknolojik destek ile, teknik yardım büyük önem kazanmaktadır. 1Ç’ firması her ay, program yenilemeleri ve NFR-kopyaları içeren CD-ROMları dağıtarak danışma hattı elemanlarına düzenli eğitim v. b. hizmetlerde bulunmaktadır.


BAYİLERİMİZE ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞINDA YARDIM EDİYORUZ


 • Ürünlerimizi sürekli olarak "", "", "", "", "", "" gibi ulusal gazete ve dergilerde, ekonomi, bilişim ve bilgisayar oyunları sektörlerinin medya kaynaklarında tanıtmaktayız. Reklamımıza bayilerimizin telefonlarını ücretsiz ekleyip hem bölgedeki prestijinizi arttırıyor hem de daha çok faydalı temas kurmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca ürünlerimizi «», «», «», «», «» gibi fuarlarda da tanıtmaktayız. Genellikle standımızda bölgesel bayilerimizin iletişim bilgilerini veriyoruz. Her türlü durumda ürün başvurusu yapan bireysel müşterilerin taleplerini ilgili bölgesel bayilerimize iletiyoruz.
 • Yerel medya ile kendi temaslarımızı kurmamız zor, bu yüzden yerel medyadaki reklam masraflarınızın bir kısmını karşılamayı tercih ediyoruz. Örneğin, standart reklamlarımıza kendi iletişim bilgilerinizi ekleyerek yerel medyaya sunmanız durumunda masraflarınızı yazılım ürünlerimizle karşılayacağız. Ödenek miktarı partner statüsüne göre değişiklik gösterir. En yüksek ödenek franchising alan şirketlere verilip satış hacminin %20'sini bulmaktadır.
 • Bayilerimize ücretsiz teknik destek vermekteyiz. Size sürekli olarak reklam materyalleri, standart reklam örnekleriyle yazılımın yeni versiyon ilanı, demo-diskleri, reklam ve teknik bilgilerini içeren СD-ROM’ları ve franchising alan şirketler için önem taşıyan basın duyuruları, yapılan değiştirme listeleri v.b. gibi teknolojik materyalleri hazırlayarak göndereceğiz, . Bayiler için, yazılım ürünlerinin standart tanıtım metotları, standart ayarlar, kullanma kılavuzları ve başka teknik materyaller önemli bir destektir. Bayilerimize pazarlama malzemeleri ve hediyelik eşya gibi eşantiyonlar da (poşet, klasör, kalem, poster, ses ve görüntü malzemeleri v.b.) göndermekteyiz.
 • Büyük partnerlerimizle 3 ayda bir, seminerler düzenlemekteyiz. Bayilerimizin çoğu seminere katılımı faydalı bulmaktadırlar. Seminerlerde sadece yazılım ürünlerinin teknik özellikleri değil, piyasanın mevcut hali de anlatılmakta, satış yöntemleriyle yazılım ürünlerin uygulama metodları öğretilmektedir. Seminerlerimize konuşma yapmaları için önde gelen yabancı ve Rus tedarikçi firmaların temsilcilerini davet ederek en son çıkan ürünlerimizi tanıtıyoruz. Deneyimlerin başka ortaklarla paylaşılması büyük önem taşır.
 • Sipariş ettiğiniz ürünlerin size gönderilmesi için şehirlerarası nakliye sistemi kurduk. İnternet ve e-mail üzerinden elektronik sipariş sistemini uygulayarak farklı şehirlerdeki bayilerin çalışma verimliliklerinin ve işlevselliklerinin artırılması en önemli unsura, yani son kullanıcılarla olan ilişkilere daha fazla zaman ayrılmasını sağlamaktadır.

Pazar stratejimiz:


BULUNABİLİRLİK VE DIŞA AÇIKLIK


Dağıtımını yaptığımız bütün yazılım ürünleri son kullanıcılar tarafından kolay benimsenmektedir ve fiyatları oldukça uygundur ayrıca bayi ağı vasıtasıyla her yerden temin edilebilir.

GUVENİLİRLİK VE SORUMLULUK


Ürünlerimizin titizlikle üretimine, satış öncesi testlerine ve de satış sonrası hizmetlere büyük önem vermekteyiz (harcamalarımızın %45’i civarı). Güvenilir, her şeyi önceden görebilen ve sorumluluklarına bağlı bir iş ortağı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

KARŞILIKLI YARARA DAYALI ORTAKLIK


Daima sırf kendi menfaatlerimizi değil ortaklarımızın çıkarlarını da anlayıp dikkate almaya çalışıyoruz. Bayi ağından yapılacak satış miktarının artmasıyla doğrudan ilgilenmekteyiz, bu nedenle iş ortaklarımıza en iyi ortaklık koşullarını sunmaya ve her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz.

Sonuç olarak bu tutumumuz bize Rusya ve BDT ülkelerinde 570 den fazla şehirde toplamda 5700 daimi müşteri kazandırmıştır. '1СFranchising’ ağına giren 3000’den fazla şirket, kontrol ve ofis çalışmalarının otomasyonu hizmetlerinin sunulmasında ‘1C’ firmasından sertifika almıştır.


NEDEN İŞ ORTAKLARIMIZ ARACILIĞIYLA SATIŞ YAPIYORUZ?


Dünya genelinde elde edilen yaygın deneyimine göre teknik açıdan karmaşık ürünlerin satışı sadece iyi organize edilmiş geniş bayi ağı üzerinden yapıldığı zaman etkili olmaktadır.

İŞ ORTAKLARI MÜŞTERİ ARAYIŞINDADIR


Ortakların bağlantıları müşteri bulmalarına imkan sağlamakta ve satışı henüz gerçekleşmemiş ürünler onları teşvik etmektedir. Medya ve televizyonlarda çıkan reklamlar, kaide olarak, ‘1C: İşletme’ gibi karmaşık yazılım ürünlerinin satışı için yetersiz kalmaktadır. Araştırmalardan elde edilen sonuçlar; yöneticinin veya muhasebecinin, çoğunlukla kendisini arayıp gelen ve bütün soru ve şüphelerine cevap verenlerden yazılım programını aldıklarını göstermektedir.

İŞ ORTAKLARI ÜRÜNÜN TANITIMINI YAPAR


Deneyimlerimize göre, şayet müşteriye bilgisayar programını uzman bir partner tanıtmış ise, çoğu durumda müşteri urunu satın almaya karar vermektedir. Tanıtım aşamasında programın bütün özellikleri görülmekte ve şirket için uygun olup olmadığı da ortaya çıkmaktadır. Demo-disk verme veya yazılı tanıtım yapmanın görsel tanıtımın yerini tutması mümkün değildir. Görsel tanıtımı sırf kendi ofisimizle sınırlandırmamız amacımıza uygun değildir. Müşteri için bölgesel partrimizden urun almak uzak şehre havale gönderip bilinmeyen ürünü beklemekten psikolojik açıdan daha rahattır.

İŞ ORTAKLARI ÜRÜN DAĞITIMI VE TEKNİK DESTEĞİN DAYANAK NOKTALARIDIR


Danışma hattımız, her ne kadar hem partnerlere hem de tüm kullanıcılara hizmet sunsa da, müşteriler partneri firmanın bir temsilcisi olarak görmektedir. Yeni programı kullanan bir kullanıcı kendisine acilen gereken üç aylık bilanço veya ürün dağıtım raporunu yapmakta başarılı olamadığında tabii ki işine yarayacak bir tavsiye almak ister. Program düzeltmeleri ve yeni versiyonları, çıkış belgelerinin yeni şekillerini v.b. gibi belgeleri müşterilere partnerlerimiz üzerinden sunmaktayız.

ORTAKLARIMIZ EMEĞİMİZİ VE FİNANSAL KAYNAKLARIMIZI İDARELİ KULLANIRLAR


Birkaç yüz partnerimize hizmet sunmaya yoğunlaşmak bize yeni çözümler üretmeye ağırlık vererek gerekli fiyat ve servis düzeyine de ulaşabilme imkanı sağlamaktadır. Yüz binlerce son kullanıcıyla doğrudan çalışmamız durumunda bu sonuca ulaşmamız fiziksel olarak mümkün değil.

SİZLE OMUZ OMUZAYIZ!