YENİ İŞ TÜRÜ

İşbirliği teklifimiz;
Bilgisayar ve yazılım alanında faaliyet gösteren uzmanlara ve şirketlere, iş yönetim danışmanlığı veriyoruz.
Ve bayii sisteminde çalışan firmalara destek hizmetleri sağlıyoruz.
bayii@1c.com.tr  

 1C:İşletme 8 sistemi size yeni bir iş türü (yeni faaliyet türü, kar kaynağı) sunar; müşteri gereksinimlerine ve isteklerine göre tipik uygulama çözümlerini geliştirmek.
1C'nin tüm uygulama çözümleri açık (açık kaynak kodlu) yazılımlar olup, programlamada büyük deneyimlere sahip olmayan uzmanlar tarafından çok kolay bir şekilde geliştirilebilir. “1C:İşletme” uygulama çözümlerini satarak, siz sadece satışlardan değil, uygulamayı müşteri gereksinimlerine göre ayarlama ve destek hizmetlerinden de kar elde edeceksiniz.


   Yani, 1C İşletme sektör uzmanlarına, kurumsal müşterilere destek hizmetleri verebilecekleri yeni bir faaliyet alanları sunar.  1C: İşletme platformu size en basit uygulama çözümlerinden başlayarak iş konunuz için ideal en iyi uygulama çözümlerini ve paketlerini hazırlama imkânı sunar. Ayrıca, geniş ve karmaşık uygulama çözümünün sıfırdan geliştirilme ve kadrolu profesyonel programcılar gerekmez. 1C:İşletme 8 sistemi ile size, alanında yüksek seviyeli uzmanlar tarafından geliştirilen, hazır uygulama çözüm paketi sunmaktadır. Ve bu uygulama çözüm paketleri, 1C:İşletme 8 platform ile çok kolay bir biçimde acemi bir programcı tarafından bile genişlenebilir. 1C: İşletme, ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin üzerinde karşılayarak sizi şaşırtabilir.
Her geçen gün değişen iş dünyasının ihtiyaçlarını her zaman statik çözümler sunan programlar yeterince karşılamamaktadır. 1C: İşletme kullanıcılarına, iş dünyasının değişken koşullarına en hızlı adapte olma olanağını sunar. Böylece iş süreci daha hızlı ilerlemiş olur. Zamanın daha iyi kullanılmasını sağlar. Emek ve maddi kaynakların doğru yerde doğru zamanda kullanılmasına yardımcı olur. Ayrıca 1C: İşletme kaynakların tasarruflu kullanılmasında katkıda bulunur.


   Bugün iş yazılım dünyasında ek hizmet geliştirme ve destekleri hizmetleri çok popülerdir.
Herhangi bir işletmenin faaliyet kararsızlığı göz önüne alarak çağdaş kullanıcı artık sabit olan bilgi otomasyon yazılımları kullanmayı istemez, kendi ihtiyaçlarına göre özel işlevlerin eklenmesini ister.  1C:İşletme platformu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü esnekliğe sahiptir. Ve   1C: İşletme kullandığı yazılım mimarisi alanından en iyisidir. Kullanılan mimari dünyada en çok kullanılan bilgisayar donanım (x86, x86-64 işlemci mimarilerine tam destek) ve işletim sistemleri (Linux sürümleri ve MS Windows ailesi) ile hiçbir adaptasyon sorunu yaşamamaktadır. Karşınıza çıkacak her türlü sorunlara karşı önlemler alınmış çözümleri 1C: Enterprise platformuna entegre edilmiştir. Kişisel bilgisayar ve firmanızın sahip olduğu mainframe (server)  ile aralarından etkileşim kurarak işlerinizi daha iyi organize edebilirsiniz.