1TÇ:Özel geliştirme hizmetleri

1TÇ tarafından üretilen bütün uygulamalar kullanıma hazır ve açık kaynak kodlu olarak dağıtılır. Paket programlar işletmelerin dinamik yapısına uyum sağlamakta zorlanırlar. Firma, sektörüne ya da yöneticisine bağlı olarak işletme yönetimi farklılık gösterebilir. Bu tür farklılıklara uyum sağlayacak programlar açık ve müdahale edilip değiştirilebilir olmalıdır.

1TÇ Uygulamalarının Prof. Sürümlerini satın alan her müşteri, kendi çalışma biçimine göre uyarlanmış programa sahip olabilir.

Özel Geliştirme; Var olan kullanıma hazır programların, firmanın isteklerine uygun ek özelliklerin eklenmesi anlamını taşır. Bu eklemeler modüler değildir. İstekler, her işletme için istekleri doğrultusunda var ulan uygulamalar üzerinde yazılır.

Geliştirme hizmetinin süresi, isteklerin karmaşıklığı ve detaylarına göre hesaplanır.

Tüm geliştirme hizmetleri, sözleşme ile sınırları belirlenerek uygulamaya konur. Belirlenen fonksiyonlar tamamlandığında test edilip çalışır şekilde teslim edilir. İlerleyen süreçte talep edilecek farklı istekler yeni sözleşmelerle düzenlenir.

Tüm işletmeler dinamik bir yapıya sahiptir. Bu yapıya en iyi cevap verecek çözümlere 1TÇ uygulamalarını kullanarak sahip olabilirsiniz.


İletişim bilgileri >>>
banka bilgileri