Hizmetlerimiz

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRMESİ

1TÇ kullanıma hazır olan tüm uygulama çözümleri açık kaynak kodlu yazılımlar olup, programlamada ileri seviyede deneyime sahip olmayan uzmanlar tarafından kolay bir şekilde geliştirilebilir.
 • Statik çözümler sunan programlar, her geçen gün değişen iş dünyası ihtiyaçlarını yeterince karşılamamaktadır. 1TÇ uygulamalar, kullanıcılarına, iş dünyasının değişen koşullarına en hızlı adapte olma olanağını sunar.
 • Değişen sektör taleplerine bağlı olarak, çağdaş kullanıcı artık sabit olan bilgi otomasyon yazılımlarını kullanmayı istemez, kendi ihtiyaçlarına göre özel işlevlerin eklenmesini ister.
Projeler (Dünya çapında kayıtlı uyarlanmış proje sayısı - 309083)
Sektörel çözümler (partnerlerimiz tarafından geliştirilen çözümler)
1TÇ Bayi ağı

1TÇ Şirketi, 20 farklı ülkeden 1.000.000 işletmede kullanılan uygulamaları ve 10.000 bayinin oluşturduğu global ağın deneyimini sizlerle paylaşmaktadır. Sistemimizin sunduğu avantajları görmek için aylarca beklemenize gerek yok. İsteklerinize; düşündüğünüz süreden 20 daha hızlı, maliyetten çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Yoğun rekabet koşullarında, Yüksek maliyetli ve esnek yapıya sahip olmayan uygulama çözümleri rekabet şansını kaybetmektedir. İşletmenizdeki değişimlere hızla cevap verecek bir yazılım kullanmak çalışma yönteminize göre bir otomasyona sahip olmayı gerektirir. 1TÇ Şirketi Sizlere bu özelliklerde bir sistem sunmaktadır.

Ticari faaliyetlerinizi, Tedarik, satın alma yönetimi, üretim, Maliyetlendirme, Sipariş, satış yönetimi, Fiyatlandırma, karlılık analizlerini, Karakteristik ve barkotlu stok yönetimini, Müşteri ilişkileri, görüşme detayları, borç alacak analizlerini ve ticaretinizden doğan muhasebesel işlemleri 1TÇ:Ticari KOBİ yönetimi ve 1TÇ:Ticaret Yönetimi +Genel Muhasebe Uygulamaları ile takip edebilirsiniz.

Açık kaynak kodlu uygulama sayesinde, İşletmenizdeki her değişimi kısa sürede takip edip ve sonuçlarını izleyebileceksiniz. Büyüme ve gelişme stratejilerinize size uygun raporlar ile daha doğru analizler yaparak yön verebileceksiniz.

İster kendi uzmanlarınız, isterseniz 1TÇ sertifikalı çalışma ortakları ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede kullandığınız uygulamaya ilave edep kesintisiz çalışabilirsiniz.

1C:İşletme 8 (1C:Enterprise) platform özellikleri

 

OTOMASYON

Günümüzde sürekli artan rekabet koşulları ile birlikte artık yalnızca üretmek yeterli olmamakta; neyin, ne kadar, ne sürede, ne kalitede, hangi girdilerle üretildiğinin bilinmesi ve yönetilmesi gerekmektedir. Bu gereksinimler ise işletmenin üretim araçlarından daha ziyade yazılımların etkisini göstermektedir.

Tüm iş süreçlerine hakim olmak, bu süreçleri tek bir veri tabanında toplayıp yönetmek gereklilik haline gelmiştir. Büyümekte olan bir işletmesiniz ve ileride ihtiyaç duyacağınız yeni iş takip mekanizmaları olacağını düşünüyorsunuz. İşletmenizin bugün ve yarın ihtiyaç duyabileceği fonksiyonları farklı bir uygulama almadan kullandığınız uygulama üzerinde yapılandırılır.

1TÇ Uygulamaları son kullanıcıya kadar geliştirme araçları ve açık kaynak kodlu uygulama ile sunulur. IT elemanlarınız varsa, istediğiniz özellikler personeliniz tarafından da kullandığınız uygulamaya ekleme imkânınız vardır.
İşletmenizin çalışma düzeni bozulmadan ve çalışmaya devam ederken yeni özellikler sisteminizde kullanımınıza sunulur.

Gerçek ticari otomasyon, firmanızla yaşayan bir organizma gibidir. İşinizle ilgili her değişime tepki verir ve ihtiyacınızı cevaplamak için gerekli esnekliğe sahiptir.

1TÇ Uygulamaları, 1TÇ Muhasebe, 1TÇ Ticaret Yönetimi, 1TÇ Stok ve Depo Yönetimi

KULLANIMA HAZIR UYGULAMLARIMIZ

Piyasadaki paket programlar genellikle bir çok modül oluşturarak her işletmeye seçenek sunmaya çalışmaktadır. Tabi istediğiniz modüle sahip olmak için aslında kullanmayacağınız modüllerin de satın alınması gerekebilir. Bu durum, hem sahip olma maliyetini arttırır hem de atıl olarak kalan bazı özellikler de ihtiyacınız olmadığı halde uygulamanızda yer alır. Her zaman bu şekilde olması mı gerekir? Elbette ki hayır.

1TÇ Şirketi tarafından sunulan standart uygulamalar işletmelerin genel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Kullandığınız uygulamada ihtiyaç duyduğunuz bir özellik gerekiyorsa Açık kaynak Kodlu uygulamalar sayesinde. İşinizle ilgili takip gerektiren tüm aşamalar 1TÇ Sertifikalı uzmanlarınca incelenir projelendirir. İhtiyacınız doğrultusunda uyarlamalar ile uygulama size özel olur. Yaptığınız ödeme sadece ihtiyaç duyduğunuz özellikler içindir. Böyle bir seçeneğe sahip olmak her dönemde ekonomik olarak isteklerinizi gerçekleştirmenizi ve işinizi gerçeğe daha yakın takip edebilmenizi sağlar.

1TÇ Uygulamaları, 1TÇ Muhasebe, 1TÇ Ticaret Yönetimi, 1TÇ Stok ve Depo Yönetimi
1TÇ:Ticaret Yönetimi + Genel Muhasebe
Muhasebe takibini kendi bünyesinde takip eden firmalar 1TÇ:Ticaret Yönetimi + Genel Muhasebe
Uygulaması ile tüm muhasebeleştirme işlemlerini takip edebilir. KDV, Muhtasar, Geçici vergi , Gelir vergisi, kurumlar vergisi, Ba / Bs ve e-Beyannameleri düzenleyip istenilen formatta gönderebilir. Muavin Defteri, Mizan, Yıllık, Aylık, haftalık ve Dönemsel Mizan, Günlük Mizan / İki Tarih Arası Mizan, Dövizli Mizan Tablosu, Departmana (masraf merkezi) göre mizan, Departmana (masraf merkezi) göre mali tablolar, bilanço, UFRS/TFRS
1TÇ Şirketinin ürettiği uygulamalar hem desktop hem web biçiminde çalışabildiği için lokasyon bağımsız çalışma, raporları izleme ya da muhasebe işlemleri kolayca yapılabilir. Şube bazlı mizan ayrı ayrı ya da tek bir raporda izlenebilir.


1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Prof) Ön muhasebe Programı
Küçük ve orta ölçekli firmaların tüm faaliyetlerini takip edebileceği bir uygulamadır.
Aynı zamanda açık kaynak kodlu olduğu için zamanla değişen ihtiyaçlarınıza hızla cevap verebilir.
Alım, satış, barkotlu stok takibi, kasa, banka, çek- senet, üretim, masraf, personel yönetimini etkin olarak takip edebilirsiniz.


1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Base)
1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Prof) uygulamasının tek kullanıcılı biçimidir. Kullanım özelliği olarak tüm detayları barındırır. Matbu evraklarınıza göre form formlar düzenlenebilir. 1TÇ Şirketi tarafından yayınlanan güncellemeleri alabilir. Ekonomik olması dolayısı ile yeni kurulmuş ufak işletmelerin işlerini hemen takip etmeye başlamasına yardımcı olur. 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Prof) sürüme tüm veriler korunarak geçiş yapılabilir.


1TÇ BULUT TEKNOLOJİLERİ

1TÇ Uygulamaları artık Bulut Teknolojisi (Cloud Computing) üzerinden de kullanabiliyor.
Gelişen teknolojilere hızla uyum sağlayan 1TÇ Şirketi, ticari uygulamaları bulut sistemi üzerinden de kullandırmaya başladı. İşletmeler için web üzerinden ya da ağ üzerinden erişip kullandıkları uygulama arasında bir fark yoktur. 1TÇ Şirketi uygularlarını ihtiyaçlarına göre kendi donanım ve IT altyapılarıyla kullanabildikleri gibi kiralama yöntemi ile 1TÇ Bulut sistemi üzerinden de kullanabilirler.

1TÇ Bulut teknolojileri, farklı işletim sistemi seçenekleri ile farklı istemci cihazlar üzerinden 1TÇ Şirketi tarafından üretilen uygulamaların kolayca kullanılmasını sağlamaktadır.

1TÇ Muhasebe bulut teknolojileri

1TÇ BULUT SİZLERE NELER SUNUYOR

 • Tüm muhasebe ve ticari faaliyetlerinizi takip edebileceğiniz uygulamalar
 • Kullandığınız kadar öde
 • Kurulum yedekleme güvenlik güncelleme işlemleri ile uğraşmayın
 • Maliyet Avantajı, Donanım yatırımı yapmanıza gerek yok
 • Donanım maliyetleri ve bunlarla ilgili eleman giderlerinden tasarruf
 • Güncellemeler için artı maliyet yok
 • Sisteminiz tam performans ile çalışsın
 • İşletim sistemleri arasında uyumsuzluk yaşamazsınız
 • Kendi iş yerinizde oluşturacağınız bilişim alt yapısından çok daha güçlü ve güvenlikli bir ortam
 • Web ve remute desktop (uzak masa üstü teknolojileri ile erişim)
 • Bulut sistemindeki açık kaynak kodlu uygulama veri tabanına remute desktop bağlantı ile bağlanıp üzerinde size özel geliştirme ve değişiklik yapabilme
 • İstediğiniz zaman buluttaki veri tabanınızı bulut ortamından alıp kendi ofisinizdeki donanımlar üzerine taşıyabilirsiniz. Veya 1TÇ Bulut sistemine verilerinizi taşıyabilirsiniz.
1TÇ Şirketi Deneyimli iş analistleri ve uygulanmış proje örneklerine göre işletmeniz için en uygun yapının kurgulanmasına yardımcı olur.


EĞİTİMLER

1TÇ Eğitim Merkezi tüm kullanıcı ve geliştiricilerin 1TÇ Şirketi tarafından sunulan uygulamaların teknolojik ve pratik avantajlardan maksimum fayda sağlamalarını amaçlamıştır.

1TÇ Eğitim merkezi Kullanıcı eğitimi;
1TÇ Şirketi Üretmiş olduğu 1TÇ:Ticaret Yönetimi + Genel Muhasebe ve 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi uygulamasındaki tüm fonksiyonların kullanımı ve özelliklerini uygulama kullanıcılarına yönelik eğitim.
Cumartesi günleri 12:30 – 15:30 arası

1TÇ Eğitim merkezi geliştirici eğitimi
1TÇ Şirketi tarafından üretilen tüm uygulamalar açık kaynak kodludur. Yazılım geliştirme konusunda çok fazla tecrübeye sahip olmayan uzmanlar tarafından bile geliştirme kısa sürede öğrenilebilir. Var olan uygulamalar üzerinde değişiklik yapma hızlı çözümler oluşturma eğitimleri ile kısa sürede ihtiyaçları karşılayabilir hale gelinebilir.


1TÇ SERTİFİKA PROGRAMI

Sertifika Programının Genel Amacı;
1TÇ’nin, sunduğu modern teknolojik sistem, uluslar arası yüzlerce çalışmadan faydalanmaktadır. Her sektöre ve iş koluna uygun birçok çözüm bilgi havuzumuzda mevcuttur. 1TÇ Bu tecrübeyi çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır. Sertifika Programları, bu bilgileri analiz etmenize yardımcı olacaktır.

1TÇ Eğitimlerinden geçen geliştiriciler düzenlenen sertifika sınavlarına katılma hakkına sahiptir.
1TÇ Sertifikalarına sahip olmak, çözüm üreten ve yüksek kazanç elde edebilen uzmanlar haline kısa sürede gelmenizi sağlar. 1TÇ Sertifikalı uzmanları, çalışma ortaklarımız ve müşterilerimiz tarafından tercih önceliğine sahiptir.

 • 1TÇ:Standart Sertifika
 • 1TÇ:Prof Sertifikası
 • 1TÇ:Uzman Sertifikası

BDT ŞUBELER İÇİN 1C UYGULAMALARIN TÜRKÇE ARAYÜZ DESTEĞİ


RUSÇA KONUŞULAN ÜLKELERDEKİ FAALİYETLERİNİZİ TÜRKÇE TAKİP EDİN

Ayrıca Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi (BDT ülkeleri) ülkelerde
Kullanılan Rusça 1C (Adines) uygulamalarına
Türkçe arayüz desteği ve entegrasyonu sağlıyoruz.
Rusça bilmeyen çalışanlarınızla da işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Detaylar >>>

İletişim bilgileri >>>

BDT şubeler için 1C uygulamaların Türkçe arayüz desteği