Evren İplik 1C:Ticaret Yönetim (BDT Şubesi) Uygulaması Kullanmaktadır

Proje parametreleri:   
Projeyi gerçekleştiren Bayi:Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık
Web: www.1tcsatis.com
1C:İşletme sürümü:8.2.14
Ana tiraj uygulama:1TÇ:TİCARİ KOBİ YÖNETİMİ
Sektör
Kullanıcı sayısı:10

Evren İplik 1C:Ticaret Yönetim (BDT Şubesi) Uygulaması Kullanmaktadır
Evren İplik Tekstil San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana Rusya’ da faaliyet gösteren bir firmadır. 2006 ‘dan yılından sonra da Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Evren İplik Uzak Doğu ve Rusya’ dan ağırlıklı olarak naylon 6 naylon 6.6 ve polyester iplerini (DTY ve FDY olarak) Türkiye ve Rusya pazarlarının hizmetine sunmaktadır.
Çalışanlarının yeteneklerini, performanslarını artırmak ve gelişmelerini sağlamak için gerekli eğitimleri vererek motivasyonu üst seviyeye taşımaktadır. Diğer alanlardaki yatırımlarının yanı sıra insan kaynakların da da gerekli yatırımları yapmaktadır.Pamuk iplik ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Pazarında uygun fiyatları, dürüst servis ağı ile müşterilerinin güvenini kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir.
Evren İplik şirketinde Bilist Yazılım tarafından yapılan entegrasyonlar şunlardır;
• Şirkette 1C:Ticaret Yönetimi (BDT Şubesi) programı kullanılmaktadır,
• Uygulama ile birlikte 10 kullanıcılı lisans alınarak, uygulamanın 10 kullanıcı tarafından eş zamanlı kullanımı sağlanmaktadır,
• Veritabanı biçimi olarak Dosya Biçimi kullanılmaktadır.
Evren İplik Şirketinin Yetkilisi Birol RECEP Sistem Hakkındaki Görüşleri
Uygulamayı kullanamaya başladığımız ilk günden beri Bilist Yazılım tarafından Rusya ile entegrasyonumuzun yapılmasıyla Rusya'da olan biten herşeyden haberdarız. Rusyada ki işletmemizin her hareketini takip edebiliyoruz. Bu bizim için çok büyük kolaylık oldu. İşleri takip etmek için çok büyük masraflar yapıp Rusya gidip işleri kontrol etmek zorunda kalıyorken şimdi oturduğumuz yerden uygulamayı çalıştırarak olan biten herşeyi takip edebiliyoruz. Kafama takılan her türlü problemi rapor oluşturarak giderebiliyorum. Uygulamanın esnek raporlama seçenekleri sayesinde istediğim raporları istediğim biçime sokarak oluşturabiliyorum. Kasa, alış, satış, masraf, kar ve zarar gibi şirketimiz için çok önemli olan unsurlarını takip etmekte hiç zorlanmıyorum. İşlerimizi aksatmadan ve kolaylıkla gerçekleştirmekten çok memnunuz. Teşekkürler Bilist Yazılım.

Evren İplik Ek bilgi:
Adres: Terazidere Mahallesi Güneş Caddesi Gül İşhanı No:19-1 Bayrampaşa - İSTANBUL
Tel: +90 (212) 674 70 38
Email: info@evreniplik.com
Web: www.evreniplik.com

Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık ve Eğitim Merkezi –1C:İşletme 8 platform üzerinde oluşturulan “1TÇ” bilgi işlem otomasyon sistemleri ile ilgili entegrasyon ve destek hizmetlerini sağlayan bir şirkettir.
Firma uzmanları, yüksek performans seviyesine ve elde edinmiş deneyimlerine dayanarak, farklı ölçekli işletmelerde bilgi işlem otomasyon projelerini yerine getirmesinde imza atmaktadır.
Ek bilgi:
Adres: Laleli Caddesi No:8 Laleli-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 320 38 48
Email: info@1tcsatis.com
Web: www.1tcsatis.com