Nuriye Tekstil “Bilist: Ev Tekstil İşletme Yönetimi 8 + Rusça Arayüzü Kullanmaktadır”

Proje parametreleri:   
Projeyi gerçekleştiren Bayi:Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık
Web: www.1tcsatis.com
1C:İşletme sürümü:8.2.14
Ana tiraj uygulama:1TÇ:TİCARİ KOBİ YÖNETİMİ
Sektör
Kullanıcı sayısı:5

Nuriye Tekstil “Bilist: Ev Tekstil İşletme Yönetimi 8 + Rusça Arayüzü Kullanmaktadır”
Nuriye tekstil şirketi 11 yılı aşkın süredir Rus tekstil piyasasına hizmet vermektedir. Rusya'da Türk tekstil fabrikalarının resmi resmi temsilcisidir. Şirketin tekstil piyasasında çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Nuriye tekstil'in müşterileri arasında güzellik salonları, toptan satış ticareti yapan büyük şirketler-girişimciler, tatil evleri, oteller, sağlık kuruluşları ve spor salonları ve daha bir çok kuruluş bulunmaktadır. Nuriye tekstil müşterileri tarafından yatak, yastık, battaniye, yatak örtüleri, perde, havlu ve mutfak tekstil ürünleri büyük bir rağbet görmektedir.


Nuriye Tekstil şirketinde Bilist Yazılım tarafından yapılan entegrasyonlar şunlardır;
• Şirkette “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulama çözümü üzerinde geliştirilmiş olan Bilist Yazılımın sektörel çözümü "Bilist Ev Tekstil İşletme Yönetimi 8" ile birlikte otomasyonun Rusça arayüzü oluşturulmuştur,
• Veritabanı biçimi olarak Dosya Biçimi kullanılmaktadır.

Otomasyonun Nuriye Tekstil şirketine sağladığı iş süreçlerini şu şekilde sıralayabiliriz;
• Nuriye tekstil bünyesindeki depoda eş zamanlı olarak 6 kullanici ayni anda calismaktadir,
• Tüm malzemeler için özel barkodlar tanımlanmıştır,
• Malzemelerin hem Türkçe hem de Rusça açıklamaları sisteme entegre edilmiştir,
• Otomasyonun arayüzü yapılandırılarak otomasyonun çift arayüzle birlikte kullanımı sağlanmıştır, (Türkçe + Rusça Arayüzler)
• Şirket içerisinde günlük yapılan tüm hareketlerin raporları tek bir tuşla alınabilmektedir,
• Depoya alınan mallar, raflara yerleştirilmektedir. Her rafın kendine özel kodu ve barkodu bulunmaktadır. Her barkod eşsiz olduğu için program hangi rafta, hangi üründen, ne kadar olduğunu takip edebilmektedir.

Nuriye Tekstil Çalışanlarından Bahattin Bey'in Sistem Hakkındaki Görüşleri
• Rusya'da kullanmaya alışık olduğumuz sistemi Türkiye'de de hayata geçirmek istedik ve Bilist Yazılım'a başvurduk. Bilist Yazılım'ın entegrasyonu sayesinde uygulamamızı hem Rusça hem de Türkçe arayüzle kullanabilmekteyiz. İhtiyacımız üzerine hazırlanan rapor sayesinde gün içerisinde yapılan tüm hareketleri içeren raporu elde edebiliyoruz. Günlük yaptığımız takip işlemleri sayesinde öngörüde bulunabiliyoruz ve gelecek için tahminlerde yapabiliyoruz. Ayrıca sahip olduğumuz ürünlerin, malzemelerin Türkçe ve Rusça olmak üzere 2 dil kullanılarak açıklamalarını yazılmış olması bizim için çok büyük bir kolaylık olmuştur. Artık zaman kaybetmeden istediğimiz ürünü istediğimiz anda rahatlıkla bulabiliyoruz. Programın kullanılabilirliği çok basit olduğu için kısa bir süre içerisinde herkesin de kullanımı öğrenebileceğine inanıyorum ve Bilist Yazılım'a çok teşekkür ediyorum.Nuriye Tekstil Ek bilgi:
Adres: Laleli Caddesi No:8 Laleli-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 638 63 63
Email: info@nuriyetekstil.ru
Web: www.tr.nuriyetekstil.ru

Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık ve Eğitim Merkezi –1C:İşletme 8 platform üzerinde oluşturulan “1TÇ” bilgi işlem otomasyon sistemleri ile ilgili entegrasyon ve destek hizmetlerini sağlayan bir şirkettir.
Firma uzmanları, yüksek performans seviyesine ve elde edinmiş deneyimlerine dayanarak, farklı ölçekli işletmelerde bilgi işlem otomasyon projelerini yerine getirmesinde imza atmaktadır.
Ek bilgi:
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:672 Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Tel: +90 (212) 320 38 48
Email: info@1tcsatis.com
Web: www.1tcsatis.com