Romano Botta 1C:Ticaret Yönetim (BDT Şubesi) Uygulaması Kullanmaktadır

Proje parametreleri:   
Projeyi gerçekleştiren Bayi:Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık
Web: www.1tcsatis.com
1C:İşletme sürümü:8.2.14
Ana tiraj uygulama:1C:Ticaret Yönetimi (BDT Şubesi)
Sektör
Kullanıcı sayısı:3, Server x32

Romano Botta 1C:Ticaret Yönetim (BDT Şubesi) Uygulaması Kullanmaktadır
1932’de doğan ve genç yaşlarda Urfa Siverek’ten İstanbul’a gelen Mahmut Kanpak, terzilik mesleğinde hızla yükselmiş, 1953 yılında atölye açarak ısmarlama erkek takım elbise yapmaya başlamıştır. 1979 yılında perakende satış mağazası açarak sektörün bir başka alanına da giriş yapmıştır. Böylelikle Kanpak Tekstil’in sektöründe başarılı bir firma olma konumuna uzanan önemli bir kilometre taşı geçilmiştir.1985’den itibaren bayrağı çocukları devralmış ve babalarından gelen destek ve tecrübe ile sektörde saygın bir isim elde etmeye devam etmişlerdir. Marka arayışına girdiklerinde güçlü ticari ilişkilerin ve kişisel dostlukların bulunduğu İtalyan kumaş üreticisi Romano Botta'dan gerekli izni alarak 1996 yılından itibaren "Romano Botta" markası ile yola devam etmiştir.

Romano Botta, Kanpak kardeşlerin vizyoner, yenilikçi ve girişimci kişilikleriyle birleşerek faaliyet alanında hızla gelişmiştir. Bugün Romano Botta İstanbul ve Moskova’da bulunan merkez ofisleri üzerinden Rusya Federasyonunun önde gelen perakende noktalarında sayıları hızla artan mağazaları ve birçok büyük ve küçük bayileri kanalıyla tüketiciler arasında kalitesiyle bilinen bir marka haline gelmiştir.
Erkek hazır giyiminde klasik giyim ve modern stili birleştiren Romano Botta, seçkin erkeklere oldukça geniş ürün yelpazesi ile hitap etmektedir. Takım elbise, gömlek, kravat, t-shirt, kazak, ayakkabı, kemer, dış giyim, iç giyim ve her türlü aksesuardan oluşan, erkek giyim tarzını komple tamamlayan zengin koleksiyonlarla, şık ve rahat giyimi müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Romano Botta şirketinde Bilist Yazılım tarafından yapılan entegrasyonlar şunlardır;
• Şirkette 1C:Ticaret Yönetimi (BDT Şubesi) programı kullanılmaktadır,
• Uygulama ile birlikte 2 adet lisans alınarak, uygulama 2 kullanıcı tarafından kullanılmaktadır,
• Veritabanı biçimi olarak İstemci-sunucu (Server x32) kullanılmaktadır.

RomanoBotta şirketinin Rusya’da 15’ten fazla perakende satış mağazası bulunmaktadır. Mağazalardaki tüm veriler şirketin Moskova’daki merkezinde toplanmaktadır. Türkiye’de de yurt dışında yapılan faaliyetleri takip etmek üzere, Rusya’da kullanılan programın arayüzü Türkçeye çevrilmiştir. Rusya ve İstanbul’daki ofisler arasında otomatik veri aktarma fonksiyonu geliştirilmiştir.
Romano Botta Müdür Yardımcısı Güzel Şıgaylı'nın Sistem Hakkındaki Görüşleri

Uygulama sayesinde isteklerimize uygun raporlamalar oluşturabilmekteyiz. Çok esnek raporlama özelliğine sahip bir program. Türkiye ve Rusya arasındaki veri aktarma işlemlerini gerçekleştirerek değişen her türlü bilgiden anında haberdar olmamız sağlanıyor. Teşekkürler Bilist Yazılım.

Romano Botta Ek bilgi:
Adres: Laleli Caddesi No:8 Laleli-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 638 63 63
Email: info@romanobotta.com
Web: www.romanobotta.com

Bilist Yazılım Entegrasyonu Danışmanlık
ve Eğitim Merkezi –1C:İşletme 8 platform üzerinde oluşturulan “1TÇ” bilgi işlem otomasyon sistemleri ile ilgili entegrasyon ve destek hizmetlerini sağlayan bir şirkettir.
Firma uzmanları, yüksek performans seviyesine ve elde edinmiş deneyimlerine dayanarak, farklı ölçekli işletmelerde bilgi işlem otomasyon projelerini yerine getirmesinde imza atmaktadır.
Ek bilgi:
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:672 Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Tel: +90 (212) 320 38 48
Email: info@1tcsatis.com
Web: www.1tcsatis.com