Haberler

 Ticari yazılımda lider teknoloji Türkiye'de! 04.06.2010 Ticari yazılımda lider teknoloji Türkiye'de!
Lider platform Türkiye'de
Ticari yazılımda lider teknoloji Türkiye'de!
1 milyondan fazla firmanın otomasyon ihtiyaçlarını karşılayabilen platform şimdi Türkiye'de...


24.12.2009 “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” Uygulaması Türkiye Piyasasına Sunulmuştur.

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” Uygulaması Türkiye Piyassına Sunulmuştur.

“1TÇ” şirketi “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulamasının satışları başlamıştır.

Bu uygulama “1TÇ” şirketi tarafından Türkiye standart ve mevzuatına uyumlu bir şekilde geliştirilmiş olup tipik bir uygulamadır.“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulaması “1C:İşletme 8.2” platform üzerinden çalışmaktadır.

Güçlü iç araçlar ve işlevsel olanakları sayelerinde “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulaması çağdaş küçük ve orta boy ticari işletmelerin otomasyonu etkili bir şekilde sağlar. Kalem ve kâğıt ile yapılan işlemler artık bilgisayar ortamında yapılabilmektedir. Gerekli raporlama bilgileri anında karşınıza gelir. Çeşitli faaliyet ve sektör için hızlı ve kolay bir biçimde ayarlanabilme imkânlar sizin elinizde. Uygulama içeriği açık olduğu için işletme özelliklerinize göre tam uyumluluk hızlı bir şekilde sağlanabilir.

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulaması paket bir yazılım olmadığından dolayı, tüm gerekli işlevler tek bir paket içinde sunulmaktadır. Değişen mevzuat iş ortamına göre sistemin güncellenmesi anında yapılabilir.

01.12.2009 “1C:Enterprise 8. Ticaret Yönetimi (BDT şubesi. Rusça, Türkçe)” Uygulaması.
“1C:Enterprise 8. Ticaret Yönetimi (BDT şubesi. Rusça, Türkçe)” Uygulaması Türkiye’de
1TÇ Şirketi “1C:Enterprise 8. Ticaret Yönetimi (BDT şubesi. Rusça, Türkçe)” ("1С:Предприятие 8. Управление торговлей") uygulamasının satışları başlamıştır.
Bu uygulama “1C” şirketinin “1C:Eneterprise. Ticaret Yönetimi 8” yayın 10.3 uygulamasının yerel standartlara adapte edilmiş tipik bir uygulamadır. Uygulama, “1C” şirketinin iş ortağı olan “1TÇ Şirketi.” tarafından adapte edilmiştir.

08.12.2008 Taşındık. Yeni adresimiz: Barbaros Bulvarı / Bostancı Veli Sok. Kerem Apt. No.10. K:1 D:2 Cihannuma Mah. Beşiktaş,
Taşındık. Yeni adresimiz: Barbaros Bulvarı / Bostancı Veli Sok. Kerem Apt. No.10. K:1 D:2 Cihannuma Mah. Beşiktaş,

1C Enterprise İstanbul'da çalışmaya başlıyor 29.10.2007 1C Enterprise İstanbul'da çalışmaya başlıyor
İstanbul da 1C Enterprise Bilgi İşlem Otomasyonu Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi genel ofis açıldı.31 - 35 of 35
First | Prev. | 1 2 3 4 | Next | Last All