Medyada 1TC

Tekstil dergisi
Yayınlaması

Chip dergisi
Yayınlaması

Colin's mağaza otomasyonunu yeniledi
2015 yılına kadar 50 ülkede toplam 1200 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Colin's, tüm mağazaları artık 1C:İŞLETME sistemiyle yönetecek.

IT Network
Bütünleşik Görsel Veritabanı Hızlı Geliştirme Platformu.
BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU
Ticari yazılım sektöründe 1TÇ şirketi, Türkiye’de şirket uygulama platformları açısından bir ilki piyasaya sürüyor. Kullanıldığı 20 ülkedeki, 1 milyondan fazla kullanıcının bütün otomasyon ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılayabilen 1C:İşletme 8 platformunun Türkiye’deki işletmeler için de modern ve kaliteli bir şekilde verimliliklerini arttırmak için büyük bir fırsat olacağı düşünülüyor.

PC Extra
COLIN’S tüm mağaza otomasyonunu 1C:İŞLETME sistemi ile yeniledi. Perakende sektörünün önde gelen isimlerinden olan COLIN’S Tüm mağaza otomasyonunu1C:İŞLETME sistemi ile yeniledi. 1TÇ:Şirketi, iş yerlerinde ve evde kullanılan bilgi işlem otomasyon programlarının geliştirmesi, dağıtımı ve teknik desteğini vermektedir. Firma son olarak COLIN’S mağaza otomasyonunu yeniledi. Firmanın tarafımıza ilettiği bülten şu şekilde:

HABER İNDEX
(haberindeks) İstanbul, 24.10.2011, Perakende sektörünün önde gelen isimlerinden olan COLIN'S Tüm mağaza otomasyonunu 1C:İŞLETME sistemi ile yeniledi.

PERAKENDE BİLGİ EVİ
Colin’s mağaza otomasyonunu yeniledi
31 ülkede 600’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Colin’s, tüm mağaza otomasyonunu 1C:İŞLETME sistemi ile yeniledi.

CEBİT 2011 - CHİP VİDEO RÖPORTAJ

1TC BİLGİ OTOMASYON YAZILIMLARI - CEBIT 2011
Tamİndir Video Röportaj

Chip dergisi

KOBİLER İÇİN AÇIK KAYNAK DEVRİ
Her geçen gün değişen iş dünyası ihtiyaçlarına adapte olan yönetim çözümlerine merhaba deyin.
1TÇ ŞİRKETİ - TİCARİ ÇÖZÜM MERKEZİ Daha fazla kazanç ve hızlı çözümler sunar...

Chip dergisi

Chip dergisi

1TÇ ŞİRKETİ ARTIK TÜRKİYE'DE
1TÇ şirketi uygulama platformları açısından bir ilk ile Türkiye'de ticari yazılım sektöründe... 1TÇ şirketi Türkiye'de Ticari yazılım sektöründe , uygulama platformları açısından bir ilki piyasaya sunuyor. Kullanıldığı 20 ülkedeki, 1 milyondan fazla firmanın bütün otomasyon ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılayabilen 1C:İşletme 8 platformunun, Türkiye'deki işletmeler için de modern ve kaliteli bir şekilde verimliliklerini arttırmaya yönelik büyük bir fırsat olacağı düşünülmektedir.

CHİP VİDEO RÖPORTAJ

TİCARİ YAZILIMDA LİDER TEKNOLOJİ TÜRKİYE'DE!
1 milyondan fazla firmanın otomasyon ihtiyaçlarını karşılayabilen platform şimdi Türkiye'de... 1TÇ şirketi Türkiye'de Ticari yazılım sektöründe uygulama platformları açısından bir ilki piyasaya sunuyor. Kullanıldığı 20 ülkedeki, 1 milyondan fazla firmanın bütün otomasyon ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılayabilen 1C:İşletme 8 platformunun, Türkiye'deki işletmeler için de modern ve kaliteli bir şekilde verimliliklerini arttırmaya yönelik büyük bir fırsat olacağı düşünülmektedir.

Chip dergisi

Chip dergisi


1 - 18 of 18
First | Prev. | 1 | Next | Last All